Moja przygoda z kosmetykami naturalnymi zaczęła się banalnie. Jak każda kobieta kocham kosmetyki, kocham dbać o swoje ciało, a jeszcze bardziej testować nowe produkty. Do pewnego momentu byłam stałą poszukiwaczką „kosmetyku idealnego”.

No niestety… kolejne próby kończyły się niepowodzeniem, a przy okazji cierpiała na tym moja skóra.

Praca w jednej z drogerii upewniła mnie w przekonaniu, że to co oferują nam koncerny, reklamowane jako „w 100 % naturalne”, wcale takie nie jest! Zaczęłam wgłębiać się w tajniki pielęgnacji skóry i poszukiwać informacji na temat składu kosmetyków, których dotychczas używałam.

To co przeczytałam wprawiło mnie w niemałe osłupienie. Ile świństw - codziennie i z własnej woli - na siebie nakładam...

Od tamtej pory moje podejście do kosmetyków zmieniło się o 180 stopni.

Postanowiłam poświęcić się temu w 100 % i stworzyć takie kosmetyki które cieszyć się będą powodzeniem ze względu na swoją skuteczność w działaniu oraz w pełni naturalny charakter.

Chciałabym podzielić się z Wami swoją wiedzą na temat surowców, ich działaniem oraz podpowiedzieć, jak w łatwy sposób możecie stworzyć kosmetyk dla siebie, albo przygotować oryginalny prezent.

Olga.